Podnikatelský úvěr pro malé i velké podnikatele

Hledáte úvěr, který by splnil Vaše očekávání? Máte představu o podnikání, ale stále něco visí takzvaně ve vzduchu? Chcete si splnit svá vlastní přání ohledně podnikání? Chcete založit nové podnikání nebo rozšířit stávají? Dostala se Vaše firma do problémů a nevíte, jak z nich ven, proto byste potřebovali finanční injekci?rozevřený čistý bílý blok

  • Na všechny tyto otázky zní odpověď – úvěr. Ten je často to jediné a první, co podnikatelé volí, když jsou v nesnázích, exekucích nebo naopak v kladných případech, když si chtějí založit nové podnikání nebo rozšířit stávající.
  • Máte malou firmu a dostali jste se do potíží? V tom případě by mohl pomoci podnikatelský úvěr. Americká nebankovní hypotéka je název pro druh podnikatelského úvěru, který v takovýchto případech může pomoci.

Ať jste malá nebo velká firma, potřebujete peníze na rozjezd, novou oblasti výroby či jen na běžné potřeby ve firmě, vždy můžete zažádat o úvěr a to i v případě, že jste se dostali do potíží a máte záznam v registru dlužníků. Ty jsou dvojího typu bankovní a nebankovní a mnoho klientů si stále dělá starosti s tím, že pokud mají záznam, tak žádnou půjčku nikde neseženou. Nemusí to být nutně pravda. U nás získáte úvěr i za těchto negativních podmínek, pokud máte záznam v bankovním nebo nebankovním registru. Je však potřeba počítat s tím, že budete u něj mít vyšší úrokovou sazbu, než například oproti těm klientům, kteří žádný záznam nemají. To je samozřejmě pochopitelné a tímto způsobem je to vedené zřejmě u všech subjektů poskytujících půjčky, úvěry a hypotéky.peníze, bankovky ležící

Výhodné podmínky pro každého

Ostatní výhodné podmínky však zůstávají pro každého stejné. Můžete splácet až 30 let. Úroková sazba je navíc pevná tedy se nebude po celou dobu splácení měnit. V úvěru bez doložení příjmů není potřeba dokládat daňové přiznání a například u úvěru bez registru se neřeší záznamy v bankovních nebo nebankovních registrech.

  • Ručí se jakoukoliv nemovitostí po celé České republice. Takže se může jednat o dům, byt, halu, komerční prostory, pozemky a mnohé další a další nemovitosti.

Categories: Peníze