Nedejte nemocem šanci a vybudujte si lepší odolnost

Proč do sebe neustále cpát léky v době nemoci jako je nachlazení nebo chřipka, když těmto nemocem můžete snadno předcházet. Časté nemoci vaše tělo jen více oslabují a vy pak snáze opět onemocníte. Dodejte vašemu tělu důležité vitamíny a minerální látky, které nakopnou vaši imunitu a nemoci se vám budou vyhýbat obloukem.

Zdraví máte jen jedno, proto je potřeba si ho hýčkat. Nedejte za žádnou cenu nemocem šanci a radujte se z vašeho pevnějšího zdraví. A jak na to?

Pro vaši lepší imunitu

Na lepší imunitu musíte od lesa. Stačí dodržovat důležité body, které vám nastartují váš imunitní systém a vy budete zdravější. A všechny tyto kroky můžete ještě doplnit různými doplňky stravy z lékárny, které vaši imunitu a obranyschopnost ještě více podpoří.

Čím si zlepšíte imunitu
·         Otužování
·         Dostatečný spánek alespoň 8 hodin denně
·         Časté procházky na čerstvém vzduchu
·         Nepřepínat se a vyvarovat se v rámci možností stresu a psychickému vypětí
·         Konzumace ovoce a zeleniny (především těch obsahujících vitamín C)
·         Dostatečný přísun tekutin
·         Různé doplňky stravy

Nabídka lékáren je doslova nabitá všemi možnými produkty, které slouží ke zlepšení imunity a které zlepšují obranyschopnost. Vyberte si takovou formu, která vám bude vyhovovat – dostupné jsou různé tablety, kapky, sirupy a další.

Doplňky stravy pro lepší obranyschopnost:
– hlíva ústřičná
– vitamín D v různých dostupných podobách
– vitamín C, multivitaminové přípravky
– imunoglukanové přípravky
– echinaceové kapky nebo sirupy

Imunitu také můžete povzbudit pomocí speciálních bylinných čajů. Možností je nespočetně. Najděte si i vy tu správnou cestu k lepší obranyschopnosti a odolnosti vašeho organismu. Vaše tělo se vám za to odvděčí lepší fyzickou i psychickou kondicí a bacily už nebudou mít šanci.

Categories: Zdraví