Ke klíčení stačí málo – semínka, miska a trochu vody

Stačí jedna malá miska na klíčení a s ní můžete dělat hotové zázraky. Zázraky ve vaší kuchyni, kterou obohatíte o hromadu křupavých klíčků, které jsou nejen chutné a dobře stravitelné, ale především také výživově hodnotné.
A o to tady právě jde. Možná i vy jste se zamysleli nad tím, co jíte, a co svému tělu poskytujete. A možná i vy byste rádi konzumovali více výživově hodnotné stravy, která bude bohatá na všechny zdravotně důležité látky, ať už se jedná o vitamíny, enzymy, minerály, stopové prvky anebo i jiné látky, které vaše tělo ocení. A ten největší vtip je v tom, že to nejlepší, co svému tělu můžete poskytnout, vypěstujete sami doma jedna dvě, aniž byste do toho museli investovat tisíce.sazenice
Jestliže patříte k těm, kteří pravidelně kupují drahou zeleninu anebo drahé lékárenské preparáty, tak se můžete zkusit vydat jinou, snazší a přitom lepší cestou. To nejlepší pro vaše zdraví si můžete vypěstovat sami doma, a to bez ohledu na roční období, a bez ohledu na prostor, který máte k dispozici. Pěstování klíčků je naprosto nenáročné na peníze, na čas, na vaše zkušenosti i na místo a pomůcky. Tak snadný způsob zahradničení tady ještě nebyl!
Jak již bylo řečeno, tak k tomu, abyste sklidili bohatou úrodu, nepotřebujete ani metr čtvereční půdy, ani balkón, kam umístíte své truhlíky. Bohatě si vystačíte s okenním parapetem, kam dosáhnou sluneční paprsky anebo třeba s nějakým stolem u okna. Právě na toto místo je ideální postavit misku na klíčení.fazole
Taková miska na klíčení vám nezabere mnoho místa, ale pokud jde o pěstování mladých výhonků rostlin, tak je to ideální pomocník.
A pokud nyní čekáte, na kolik vás taková pomůcky vyjde peněz, tak budete jistě mile překvapeni – na pár stovek korun. Navíc, jedná se o set stohovatelných misek, takže můžete najednou klíčit i několik druhů výhonků.
Stejně levná jsou i semínka na klíčení, a spotřeba vody je v tomto procesu minimální. Proto neváhejte a zlepšete si jídelníček i vy!

Categories: Business