Doplňky stravy při poruchách v sexuální oblasti

Během života každého muže může nastat situace, kdy se setká s problémem v sexuální oblasti. U mužů to bývá nejčastěji problémy s erekcí. A to ani nezáleží na věku, protože problémy se mohou, vyskytnou u velmi mladých mužů. Ale bohužel s přibývajícím věkem se problémy s erekcí u mužů zvyšují. Důvodem toho je většinou fyzický a psychický stav. Některé nemoci mají totiž vliv na sexuální funkci u mužů. Jde například o cukrovku, nadváhu, hypertenzi a nemoci cév a srdce. Také operace a úrazy v oblasti pánve mohou následně vést k těmto poruchám. A i braní některých léků má následně dopad na kvalitu erekce i libido.

kořen ženšenu

Také psychické strádání, frustrace, stres, únava a vyčerpání vedou k poruchám erekce. Také nesoulad mezi partnery, neshody a hádky. Starosti v práci či v domácnosti se následně projeví i v sexuální oblasti. V tomto případě ovšem je to propojené. Protože problémy mezi partnery způsobí nesoulad v sexuální oblasti a nespokojenost v intimním životě následně prohlubuje partnerský nesoulad.

partnerská soulad

Příčin je samozřejmě více a vždy je třeba nalézt danou příčinu a přijít na vhodnou léčbu a řešení. Někdy je třeba zkusit více odpočívat, nácvik relaxačního dýchání, spánek, více aktivního pohybu i při soutěživých sportech. Vhodné je také doplnit vitamíny na erekci a zkusit další doplňky stravy. To se doporučuje udělat rozhodně dříve, než byste chtěli vyzkoušet hned farmaceutické léky například v podobě viagry. Přírodní produkty to mohou být například vrba či kořen ženšenu. Produkty, které zajistí lepší prokrvení celého těla. Při problémech je možné navštívit sexuologa či psychologa, pokud jsou problémy psychického původu. Také změna životního stylu, při kterém budete dodržovat dostatek spánku a zdravou životosprávu, mohou přispět k lepším výsledkům. I otevřená komunikace mezi partnery a možnosti si povídat i o sexuální oblasti partnerství.

Categories: Nákupy