Tajemství kabelek

O obsahu dámských kabelek by se daly psát romány. Pro muže zůstane asi navždy záhadou, jak se mohou ženy vyznat v takovém chaosu, jako většinou obsah kabelek skrývá. Samozřejmě to sebou přináší i problémy něco v kabelce rychle najít, ale s tím si ženy většinou hlavu nelámou a v nejhorším případě obsah kabelky skončí vysypaný před dveřmi, nemůžeme-li najít klíče.

Obsah kabelky se s věkem ženy mírně změní, ale základ zůstává stejný. Co tam teda najdeme? Mimo ty základní věci, jako je peněženka, klíče a mobil, bude kabelka skrývat většinou v boční kapsičce dobře ukrytá nějaká ta hygienická potřeba pro ty „naše“ dny a vedle nich kondom, pro ty zbývající dny. Pak také základ pro kosmetické úpravy, jako rtěnka, pudr, řasenka. Nezřídka tam budou taky základní léky jako Ibalgin nebo Endiaron. Občas i nějaká protialergická první pomoc. A nezapomeňme na náplast, pokud máme nové lodičky, tak odřená pata je velký a častý problém.

kabelka

Asi v nějaký kalendář či zápisník a propisku bude kabelka obsahovat, protože občas je nutné si něco poznamenat. V létě najdeme v kabelce i sluneční brýle a dámy dříve narozené budou mít v kabelce i pouzdro na dioptrické brýle. Všechny tyhle věci vám určitě připadají zcela logické, problém je akorát občas v tom, že kabelka nemá vnitřní kapsy, nebo i má, ale kdo by ztrácel čas nějakým škatulkováním. Věci se zkrátka do kabelky jen tak hodí a když je potřebujeme, tak se vyhrabou. V některých kabelkách najdeme nějakou mňamku, jako čokoládu nebo tyčinku, pro případ náhlého hladu.

ženy s kabelkami

A co se dá najít v některých kabelkách, co byste nepředpokládali? Čekáte, že vám to prozradím? To je tajemstvím každé ženy a je jen na ní, zda vám dovolí nakouknout do její kabelky a odhalit vám tím kus svého soukromí, které tam skrývá. Ale jednu věc vám povím, nikdy tam nekoukejte bez jejího vědomí a souhlasu!

Categories: Nákupy