Děti potřebují zábavu

Děti potřebují vzrušení a zábavu. To lze zrealizovat, aniž by Vás to stálo spoustu peněz. Dnešní zábava je nastavena zážitkově a za zážitky se musí platit. Jde to ovšem i jinak. Už jste třeba s dětmi pořádali bojovku? Bojovky většinou děti hrají na táborech, nebo se skautským oddílem, případně se školou, ale rozhodně nikde není řečeno, že by toto nemohli absolvovat také s rodiči. Když děti vezmete na bojovku, určitě u dětí pořádně zaválíte, o tom nemže být pochyby, s tím si můžete být naprosto jisti. Možná namítnete, že máte jen dvě děti, a to tak úplně není ideální počet dětí pro bojovou hru. Nikde není řečeno, že nemůžete přibrat synovce a neteře, případně kamarády a kamarádky svých dětí. Děti Vás za to budou milovat.

bubliny

Hledání pokladu je zábava

Ideální bojovkou je samozřejmě hledání pokladu. Protože zábava je jedna věc a zasloužená odměna je věc druhá. Poklad, to jsou samozřejmě nějaké pamlsky dostatečně rafinovaně ukryté.
Cesta k pokladu samozřejmě není jednoduchá. Musíte natrasovat cestu. Ideálním způsobem jsou fáborky z krepového papíru. Cestou prosím po sobě uklízejte, nenechávejte po sobě v přírodě stopy.
Samozřejmě cestou sbíráte také indicie a plníte úkoly. Celá bojovka by se měla odehrávat v určitém tematickém duchu. V jakém hodně záleží na věku dětí. U malých dětí to bude nastaveno především pohádkově, u větších by to mohlo být například v duchu Harryho Pottera nebo Pána prstenu. Úkoly by měly být pohybové, dobrodružné, mysteriózní i intelektuální.

děti

Nemusíte nikam daleko

Výhodou je, že nemusíte putovat na takovou výpravu nikam daleko. Můžete samozřejmě vyjet na hory a spojit to s celodenním výletem, ale hledání pokladu můžete zrealizovat v nejbližším městském lesíku. Kreativitě se prostě meze nekladou. Určitě bude bezvadné, když vyrazíte celá rodina, tedy maminka i tatínek, případně můžete vyrazit i s přáteli.

Categories: Životní styl