Salátová okurka dokáže zázraky

Většina žen se snaží, aby svou tělesnou schránku opečovala tak, aby se stále líbily. Samozřejmě nejde jen o krásu, svému tělu je třeba dopřát také dostatek zdraví prospěšných látek, které udrží organismus v kondici. Mnohé vedou kroky do kosmetických center nebo do prodejen s kosmetickými přípravky. Je samozřejmě krásné nechat se občas opečovávat, zkrásnět a přitom příjemně relaxovat. Čas od času tomu propadne každá z nás.
okurky na talíři
Ale ruku na srdce, nebolí nás srdce při pohledu na konečný účet? Jsou i takové ženy, které si takový luxus nemohou z finančních důvodů dovolit. Ale proč zoufat? Stačí se jen ponořit do moudra našich babiček, které běžně používaly rostlinou kosmetiku, která jim rostla na zahrádce. Byla zdarma a byla účinná. Vždyť i dnešní vyhlášené kosmetické krémy a další přípravky mívají ve svém složení látky z rostlinných produktů.

Jak využít okurku pro své tělo?
Jak podpořit vnější krásu?
Čistá šťáva z okurky dokáže zklidnit akné, ekzém nebo lupenku či kopřivku. Obklad na oteklá víčka a na malé vrásky kolem očí udělá za pár chvil zázrak. Je to procedura nejen příjemná a osvěžující, ale především nemůže uškodit, pouze pomoci.
Zklidnění pokožky se docílí zejména pro obsah minerálních látek v okurce. Pleť při dodání těchto látek přímo rozkvete.

-Jak si podpořit zdravotní stav
Příjemné působení okurky na naše tělo dokáže ulevit od stresu a únavy. V důsledku toho pak účinně bojujeme s civilizačními chorobami, které nás zaplavují. Konzumace okurek pomáhá snižovat krevní tlak, podporuje detoxikaci organismu a chrání tělo před nádorovým bujením.
okurka s rajčaty
-pěstujme vnitřní krásu
Při redukci váhy lze okurky dobře využít jako dietní potravinu pro 95 % obsah vody. Kalorie jsou tudíž mizivé, a přesto zaplaší účinně hlad. Rozžvýkání okurky zabrání zápachu z úst a ústa vydesinfikuje. Minerální látky posílí vaše zuby, vlasy i nehty.

Categories: Ženy