Polštář nebo křeslo?

Stoupající ceny nemovitostí a s tím související ceny nájmu, rostou neúprosně směrem nahoru. Často se tak spokojíme s menším bytem, abychom nedávali finance jen do bydlení a také trochu žili nebo bydlíme u rodičů, ale co si budeme povídat, taky náš soukromý prostor není tak obrovský. Nevěšte však hlavu, to že žijete na menším prostoru, než jste si představovali, není žádná tragédie, jediné co to chce je víc kreativity při zařizování interiéru. Může se stát, že budete spát na přistýlce umístěné přímo na rozkládací sedačce, abyste ušetřili prostor, ale když k vám přijde někdo na návštěvu, pouhá sedačka vám nestačí. No co by to chtělo, co tady chybí? Pohodlné křesílko, které překvapí nejen vzhledem, ale také svou pohodlností a funkčností, k vašim dalším požadavkům patří to, aby nezabíralo moc místa.
křeslo v obýváku
Příjemnou zprávou pro vás bude, že řešení opravdu existuje. Ideální investicí jsou sedací vaky a pytle, možná budete překvapeni z toho, jak krásné mohou být a hlavně nezaberou skoro žádný prostor. Ve chvíli, kdy je nebudete potřebovat, je jednoduše zanesete do kouta a schováte.
Sedací vaky se vyrábí v různých barevných provedeních a tak jsou i nádherným doplňkem a navíc křeslem to nekončí! Na pytlích jsou umístěny popruhy, které ho drží v sedací poloze a také šiřitelné prostorem. Pokud, ale si na něm chcete pořádně odpočinout a poležet, není to absolutně žádný problém. Jednoduše popruhy odepnete a šup a máte pohodlnou relaxační postel včetně polštářku.
velké křeslo a podnožka
Na výběr samozřejmě jsou sedací vaky a pytle různých velkostí a funkcí, každý klient si musí vybrat dle svého vkusu a představ. Vaky v neonových barvách jistě nadchnou mladé kreativce, kteří chtějí mít doma něco extra a ne moc usedlého a tohle splňuje oba dva požadavky. Dokonce v nabídce najdete i vak ve tvaru a se vzorem fotbalového míče, který zajisté nadchne vaše nejmenší!

Categories: Nákupy