Pohoda a klid


Když se rozhlédnete okolo sebe, asi si všimnete, že většina domů má pergolu, a to dokonce přidělanou rovnou k fasádě domu. Pergoly se těší velké oblibě již celou řadu let, protože poskytují stín, přístřeší a tudíž ochranu před deštěm a sněhem, a můžete si tady užít tolik času, kolik jen budete chtít. A navíc za každého počasí. Pergoly jsou často využívány k různým oslavám i jako venkovní kuchyně. Navíc si zde mohou hrát děti. Pergola má zkrátka opravdu široké spektrum využití.

pergola v zahradě

Líbilo by se vim mít pergolu?
Každý kdo chce pergolu má v podstatě dvě možnosti. Tou první je si ji vyrobit. Kdo je trochu manuálně zručný a má čas, dokáže si ji vyrobit. Jenže čas jsou peníze, a tak si ji spousta lidí raději koupí. Jenže kde? Asi je vám jasné, že v běžných obchodních řetězcích s vysokou kvalitou moc počítat nemůžete. Naše pergoly jsou vyrobeny z masivního dřeva, které má povrchovou úpravu, aby vydrželo venkovní vlivy. Díky tomu vám vydrží hezké celé roky. Dřevo je oblíbený materiál, protože krásně vypadá, a budete mít u domu i kus přírody oproti neosobním kovovým pergolám.

Stavebnici si složíte
Hotovou pergolu si můžete vyzvednout sami, ale doporučujeme vám raději naši dopravu. Pergoly jsou dodávané jako stavebnice. Každý kus je kompletní i se střešní krytinou a ukotvení, a obsahuje i návod. Nechcete riskovat, že se vám nepovede sestavit? Pro takové případy nabízíme i montáž na klíč. U této varianty je potřeba myslet na to, že je nutné si montáž zarezervovat včas a na vhodnou dobu.

dřevěná pergola

Kromě pergol vyrábíme i dřevěné zástěny, altány nebo přístřešky na auta. Všechny naše výrobky splňují bezpečnostní standardy a stanou se ozdobou i vaší zahrady. Objednejte si je včas, protože s nadcházející jasné sezonou se objednávky rychle plní. Další léto můžete strávit pod svou vlastní pergolou, a určitě se vám to zalíbí.

Categories: Nákupy