Oblečení pro nevěstu

Jistě chcete být i Vy při svatbě nádhernou nevěstou, ovšem to se neobejde bez svatebních šatů a dekorací. Proto si řekneme, jak je vybrat a kde sehnat.

Oblečení pro nevěstu

Šaty

Svatební šaty jsou jedny z nejdůležitějších prvků celého obřadu, a proto bychom jejich výběru měli věnovat spoustu pozornosti, což se nám ve finále samozřejmě vyplatí. Hned prvním krokem při výběru je určit vhodný styl pro typ svatby. Pokud se jedná o klasický obřad, tak zde jsou naprostou klasikou dlouhé bíle šaty s vlečkou. Ovšem při méně formální příležitosti či několikáté svatbě si na tento prvek řada nevěst už nepotrpí, a proto volí raději něco decentnějšího. Poté nastává samotný výběr, což může být někdy hodně zapeklité, a proto se nebojte přibrat s sebou například kamarádku, jenž Vám zaručeně poradí, co Vám sluší nejvíce. Pokud chcete mít jistotu nádherného oblečení, tak pak sáhněte po kvalitních svatebních šatech pro nevěstu https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/. Zde zaručeně každá žena najde své vysněné svatební šaty a na svou svatbu bude v dobrém vzpomínat ještě hodně dlouho, což je důležité. Není problém si ani nechat ušít šaty na míru.

svatební šaty

Šperky

Velice důležité k oblečením jsou také šperky, protože ty posouvají krásu na ještě vyšší úrovně. Prvním zásadním doporučením je volit materiál šperků podle barvy šatů, aby nejlépe vynikly. Například ke klasickým úplně býlím šatům se nejvíce hodí stříbro. Zároveň se nesnažte dát si na sebe co nejvíce šperků, protože přeplácanost se zde rozhodně nevyplácí. Nejlépe uděláte, když zvolíte jednoduché, a hlavně elegantní tvary. Takže si vše pečlivě promyslete.

nevěsta s kyticí

Například náhrdelník by se měl volit podle výstřihu šatů, což Vám potvrdí i odborníci. Zde je velice častým prvkem perlový náhrdelník, takže s ním při tvaru výstřihu V rozhodně neuděláte chybu. Dále chce mít každá nevěsta samozřejmě nádherné náušnice, a proto se i na ně zaměříme. Ty se nejčastěji volí podle tvaru Vašeho obličeje, ovšem nezapomeňte ho i sladit s náhrdelníkem. Vše můžete doplnit náramkem správné velikosti tak, aby Vám nepadal či Vás neškrtil.

Categories: Nákupy