Nejlepší a nejlevnější montáž nábytku v Praze

Stěhujete se? Potřebujete rychle a opatrně rozmontovat svůj starý nábytek, ale máte strach, že něco pokazíte? Možná naopak, již jste na novém bydlení a snažíte se dát dohromady všechny skříňky, stoly, židle atd. Je toho ale až příliš a nestíháte? Naše společnost Odnesto.cz vám nabízí levné a profesionální služby demontáže a montáže nábytku v Praze.

Demontáž a montáž nábytku

Kromě toho, že se vám postaráme o to, aby vaše movitosti byly náležitě rozebrány a složeny, tak vám také velice rádi pomůžeme s jejich zabalením do ochranných materiálů a také se samotným stěhováním. Vše uděláme rychle a opatrně, abyste se mohli opět věnovat svým ostatním povinnostem.

Možná se chystáte koupit nový nábytek do bytu nebo kanceláře? Moc ještě nevíte, jak ho přenesete z bodu A do B? Můžete samozřejmě o pomoc požádat obchod, u kterého jste tyto věci zakoupili, ale většinou to bývá velice předražené. Nedělejte si vůbec starosti. I v tomto případě jsme vám schopni pomoct. Poskytujeme také totiž službu odvozu nábytku přímo z obchodního domu do cílového místa.

Nejlevnější stěhování v Praze

To ale není všechno, co vám naše firma nabízí. Velice rádi vám úplně zadarmo poskytneme nezávaznou prohlídku nábytku technikem a také opatrné a rychlé stěhování. Jsme schopni převézt všechny vaše věcí na území České republiky a do zahraničí. Chceme vás také upozornit, že celý průběh stěhování je pojištěn u České pojišťovny a každý pracovník má odpovědnostní pojistku.

Rádi bychom ještě zdůraznili, že moc dbáme na individuálním přístupu vůči klientům, dochvilnosti, dodržení času stěhování a profesionálním školení našich zaměstnanců.

Pokud chcete, aby se naši pracovníci postarali o rozmontování a složení vašeho nábytku, tak neváhejte a kontaktujte nás přes kontaktní formulář na naší webové stránce. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 777 810 010 nebo nám napište e-mail a domluvíme se na podrobnostech.

Categories: Business