O výhodách vestavěných skříní probíhají živé diskuse

Jednou z podstatných předností vestaveb na míru je úložný prostor, jeho koncepce a řešení z praktického hlediska.

Jasné řešení ohledně skladovacích prostor

Uvedeme zde jeden příklad za všechny. Představte si, že jste si koupili zájezd k moři a využili výrazné slevy v rámci „Last minute“. Zařídili jste si potřebné formality, jako je přeprava taxíkem na letiště, zajištění občerstvení na cestu a potvrzení výběru dovolené. Všechno klaplo a teď už zbývá pouze sbalit věci.

oblečení ve skříni

Z úložného prostoru pod vaší postelí vytáhnete kufr a jde se na to. Vzpomenete si, že budete potřebovat plavky, plavecké brýle, šnorchl, ploutve a podvodní kameru. Ale teď si nemůžete vzpomenout, kde tyhle věci máte. Začnete zmateně pobíhat po bytě sem a tam, ve skříni v předsíni objevíte ploutve, plavky nakonec najdete zahrabané mezi spodním prádlem, brýle a šnorchl se objeví ve skříni ve sklepě a podvodní kamera v malé skříňce v garáži.

šatní skříň

Podobné extempore vás čeká při hledání bot do vody, plážových žabek, krátkých sportovních kalhot, sportovní bundy, badmintonové soupravy, nafukovacího míče a mohli bychom takto pokračovat ještě alespoň v několika odstavcích. Mezitím uběhnou dvě hodiny a nakonec vám zbude pouhých dvacet minut na přípravu svačiny, což je samozřejmě málo, a tak hladoví vyrážíte na letiště.

Máte tohle zapotřebí? Kdybyste měli doma již dávno na jednom místě skříň na míru s posuvnými dveřmi, a v ní umístěné všechny předměty, nikdo by nikam nepobíhal, nikdo by nic nehledal a měli byste sbaleno za patnáct minut. Žádný stres, žádný spěch, pěkně v poklidu.

Výhodou vestavěných skříní je mimo jiné i jejich možné umístění na různých místech v domě či v bytě, například v předsíni, v hale nebo i pod schodištěm. Zároveň si můžete vybrat z mnoha vzhledových řešení posuvných dveří, což vám stěží umožní jiný výrobce nábytku. Mezi dekory dveří se zařazují i různé potisky h1150 https://sten-skrine.cz/h1150, například v podobě malby nebo fotografií.

Categories: Nákupy