Mikroplyš nabízí mnoho možností využití


Ložní povlečení je jednou z nejdůležitějších součástí bytového textilu, který máme v domácnostech většinou v několika setech. Má hned několik důležitých funkcí. Chrání přikrývky a polštáře před znečištěním a poškozením. A také dodá naší ložnici dokonale estetický vzhled.

mikroplysove-povleceni-mikroflanel-livie-140x200

 • Otázkou je, podle čeho tento nezbytný bytový doplněk vybírat.
  • Kritérií je celá řada.

Nejprve se asi naskytne otázka volby materiálu. Jeho výběr závisí na tom, co konkrétního od povlečení očekáváme. Pokud si chceme ušetřit čas náročným žehlením nebo finance praním na vyšší stupně, pak se přímo nabízí mikroplyšové povlečení. To přináší ještě další výhody. Je vhodné nejen pro běžné spaní, ale je přímo doporučováno pro pacienty, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko.

 • Jestliže ho doplníme prostěradlem ze stejného materiálu, pak získáme měkké, a přitom zdravotně nezávadné lůžko.

Mikroplyšová prostěradla jsou vybavena gumou, která zajistí, že prostěradlo nejen dokonale přilne na matraci, ale také v tomto stavu zůstane po celou noc. Pro tento efekt je také vhodné do postýlek našich nejmenších. Díky uvedené vlastnosti máte jistotu, že váš potomek bude celou noc klidně spát a nic ho nebude tlačit.

Mikroplyš na zimu i na léto

Mikroplyšové povlečení je vhodné především pro zimní měsíce, kdy se můžete obávat, aby vaše dítě netrpělo chladem. Měkký a velice příjemný materiál si ale vaše děti natolik oblíbí, že se ho nebudou chtít vzdát ani v létě.

mikroplysova-deka-mikroflanel-1a-fialova-150x200

 • Řešení je velice jednoduché.
  • Stačí pořídit deku z mikroplyše a používat ji za horných letních nocí.

Výhodou mikroplyšové deky je její univerzální využití. Kromě přikrývky do postele ji můžete použít ni jako přehoz přes křeslo nebo pohovku. A v létě si na ní zalenošit na zahradě či terase.

 • Mikroplyšové deky jsou nabízené ve dvou velikostních variantách.
  1. 150×200 cm
  2. 200×230 cm.

Categories: Nezařazené