Bavlněné tašky s vlastním potiskem

Plátěné bavlněné tašky se postupně stávají módním trendem, který je ohleduplný k životnímu prostředí. Na ulicích je nosí přes rameno lidé všech věkových kategorií. Díky dlouhým uším jsou skvělou alternativou kabelek nebo doplňkem, pokud se do kabelky či batohu všechno nevleze. Ty s krátkými uchy jsou zase skvělé na nákup. protože jsou pevné, prostorné a při větší váze nákupu nemusíte mít strach, že se taška roztrhne nebo se jí urve ucho.

plátěná taška

Lidé si tyto tašky většinou vybírají podle nějakého originálního nápisu nebo obrázku. Na taškách můžeme vidět citáty, vtipné obrázky nebo životní motta. Chcete být i vy originální? Pořiďte si plátěnou tašku s vlastním potiskem Promodárky. Nabízíme velký výběr těchto bavlněných plátěných tašek v různých designech a velikostech. Můžete si vybrat, jestli chcete tašku bez potisku, nebo s vlastním potiskem. S designem vám velmi rádi poradíme. Taška může být i skvělým originálním dárkem, který obdarovaný jistě ocení. Pro firmy je také možné použít tašku jako reklamní předmět nebo firemní dárek. Vaši zaměstnanci, zákazníci nebo obchodní partneři, kteří tašku dostanou, tak vynesou vaše logo do světa. Díky této nenásilné a ohleduplné formě propagace si vaší společnosti určitě budou vážit a vy se dostanete do povědomí spoustě lidí. Plátěné tašky jsou skvělým propagačním předmětem především na veletrzích.

bavlněná taška

V nabídce najdete i plátěnou tašku, která lze složit a nezabere vůbec žádné místo. Můžete ji sebou tedy nosit všude, a využít ji kdykoliv budete potřebovat. Vleze se do ní nákup, knížky nebo oblečení. Už nemusíte v každém obchodě kupovat k nákupu ještě igelitovou tašku. V létě ji sebou můžete brát k vodě a dát si do ní třeba ručník nebo deku. Využití těchto tašek je opravdu pestré a ať už s vlastním potiskem nebo bez něj vám budou určitě dělat spoustu radosti.

Categories: Nákupy