Uspořádejte akci na laser game

labyrint (33)Patříte do skupiny lidí, kteří jsou takzvaní organizátoři a všechny akce, kterých se vaši přátelé a rodina zúčastní – jsou vaším dílem? V takovém případě je nejvyšší čas dopřát zábavu všem, na kterých vám záleží i při hře, u které se nudit nebudou. Lasergame Praha je jednou z těch nejvíce vyhledávaných volnočasových her, při kterých nouze o smích a nezapomenutelné zážitky rozhodně není.
Přijďte si vyzkoušet do jedné ze dvou arén to, jak byste v ruce s laserovou zbraní obstáli vy. Máte několik možností k tomu, jak ji hrát, a to díky 11 typům her, ze kterých si vyberete i dle úrovně obtížnosti.

V Labyrintu se musíte rychle zorientovat

Aréna s názvem Labyrint je nesmírně velká a svým prostorem vám dopřeje možnost – ocitnout se v bludišti. Je vybavena pouze neonovým osvětlením, které vaší hře dodá jedinečnou atmosféru a bojového ducha, kdy do ní dáte všechny vaše schopnosti a odhodlání vyjít z ní jako vítěz.
Pokud sestavíte tým hráčů, kterých bude více než 10, je nejlepší vsadit právě na tuto arénu, která je větším skupinám hráčů přizpůsobena.

V Aztéckých chrámech nalezete mnoho úkrytů

O nich horší není ani druhá aréna s názvem Aztécké chrámy. Poskytne vám šanci schovat se na těch nejvíce nenápadných místech a tím pádem budete moc zasáhnout vašeho soupeře, když to nebude čekat. Výhodou tyto arény je to, že si hru můžete vyzkoušet i ve venkovním prostředí, kde nalezete úkryty i na stromech.
Aztécké chrámy jsou ideální volbou v případě menší skupiny hráčů a zahrát si v ní můžete libovolnou hru z nabídky.Aztec (14)

Zlepšete vaši fyzičku i díky laser game

Možná na tom nejste fyzicky vůbec špatně, ale ani natolik vrcholoví sportovci, aby vás laser game nepotrápila z hlediska kondice. Hra s laserovou zbraní patří mezi oblíbenou formu zábavy, při které se musíte připravit i na to, že je nevyhnutelné být pořád v pohybu a přemísťovat se, abyste se vyhnuli zásahům.

Categories: Business