Shoďte přebytečná kila

Každý z nás určitě zažil situaci, kdy potřeboval shodit nějaké to přebytečné kilo. Pokud čtete různé články na internetu, většinou se zde píše o návodech a tipech, které člověku stejně nepomůžou. Držet diety? Opravdu hloupost. Na co se trápit hlady, když to jde i jinak?

hubnutí

Jako menší jsem měla opravdu velké problémy s váhou. Řadila jsem se do kategorie obézních lidí. Naštěstí to byla pouze lehká obezita, ale přeci jen byla. Kamarádka mě inspirovala k tomu, začít se sebou něco dělat, jelikož velmi shodila a mně se její proměna hodně líbila.

Začala jsem pravidelně každý den cvičit. Budete se divit, ale pokud ze začátku začnete cvičit třeba jen deset minut denně, i tak uvidíte výsledek. Našla jsem na YouTube spoustu videí. Jedno jsem si vybrala a podle něj jsem začala. Po čtrnácti dnech se začaly objevovat výsledky, ale mě to bylo málo. Z doslechu jsem se dozvěděla, že na hubnutí pomáhá zelená káva. Neváhala jsem a objednala. Pokud čtete na webech, většinou vám připadá, že vám stačí, když budete pít zelenou kávu a ona bude dělat divy. Není to však pravda.

salát

Pokud se už rozhodnete pro tuto kávu, je nutné přitom mít pohyb alespoň těch deset minut, jako jsem mívala já. Tímto postupem jsem shodila asi 10kg ale stále jsem chtěla více a více aby má váha šla dolů. Dozvěděla jsem se o stránce s kalorickými tabulkami a zaregistrovala jsem se. Princip stránky je velmi jednoduchý. Nastavíte si zde vaši váhu, výšku, jestli cvičíte a další různé údaje. Celý den si zde zapisujete, co jste vlastně snědli a oni vám ukáží kolik % byste ještě měli sníst, abyste opravdu zhubli. Bála jsem se, že třeba budu mít hlad nebo něco, ale opravdu to stačilo. Díky tomuto jsem dokázala shodit neuvěřitelných 28 kg a jsem opravdu spokojená.

činky

Pokud potřebujete také shodit, tak jako jsem to potřebovala já, určitě toto vyzkoušejte.
Je pravda, že každý člověk má jiný metabolismus, ale pokud to nevzdáte, určitě se dopracujete k vysněnému cíli tak jako já J. Přeji Vám hodně štěstí a pevné nervy. Výsledek je 100000% zaručen.

Categories: Zdraví