Pěkná a pohodlná sedačka může být i ta rozkládací


Většině obývacích pokojů vévodí pěkná sedačka. Vždy se na ní usadí celá rodina a užívá si společné pohody. Možná i návštěva obdivuje pěkný vzhled a pohodlí, které poskytuje. Máte-li doma dostatek místa, nemusíte se nijak omezovat při výběru.
Horší to je v případě, kdy máte malý byt a potřebujte sedačku umístit, navíc potřebujete ještě další místo pro hosty. Nebo jste mladý pár ve dvoupokojovém bytě a svoji ložnici chcete přebudovat na dětský pokoj, ale kde teď budete spát vy?
Přesně pro tyto případy je tu pohodlné a multifunkční řešení, které umožní i z jednoho pokoje udělat ten víceúčelový. Rozkládací pohovky poskytnou přes den obývacímu pokoji pěkné posezení. V noci pak poskytnou pohodlné lůžko a z obývacího pokoje je rázem ložnice.


V klidu přijímejte hosty i přes noc, lůžko už pro ně přece máte zajištěno

Takové typy sedaček volí stále více lidí, i když totiž máte svoji ložnici, obývací pokoj i pokoje dětské, ještě stále chybí pokoj pro hosty. A vy přece nechcete nechat své návštěvy přespávat na pouhé matraci.
Porozhlédněte se u nás, v nabídce je velké množství nejrůznějších typů rozkládacích pohovek. Dvou i vícemístné. S opěrkami i bez opěrek. S různě velkými plochami lůžka v rozloženém stavu. Jednoduché i rohové. Kožené i textilní. Mnoho barevných variant. Co víc si přát.

Kvalitní kus nábytku za příznivý peníz

Spolehněte se na kvalitní nábytek za příznivou cenu. S rozkládacími pohovkami budete moci konečně bez obav přijímat hosty i přes noc. V mžiku jim z posezení vytvoříte velmi pohodlné lůžko, dokonale zastupující klasickou postel.
Před nákupem si vše dobře přeměřte a zohledněte i zbytek vašeho interiéru, ať s ním nová sedačka hezky ladí. Určitě volte vhodně i použitý materiál na potah, v případě malých dětí dejte přednost materiálu, který se bude velmi snadno udržovat.


Categories: Nákupy