Kytarové efekty jsou potřebným kořením

Různé žánry a styly

Elektrické kytary jsou rozhodně velmi rozšířené hudební nástroje, přičemž jsou spojeny s mnoha slavnými písničkami. Pokud nás tento nástroj zaujme, tak si jej klidně můžeme pořídit a naučit se na něj hrát. Je však nutné zmínit, že nám to bude nějakou dobu trvat a stále musíme trénovat, takže je zapotřebí k tomu mít dostatek času. Někdo může mít svou vlastní kapelu, ale někoho zas více baví hrát si v klidu doma, protože si to víc užije. To už je čistě na Vás. Jak je známo, tak elektrická kytara dosahuje svého zvuku za pomocí elektrických součástek.

elektrická kytara

Abychom mohli hrát třeba rockové skladby a její zvuk měl ten správný šmrnc, tak přijde vhod nějaký ten efekt. Stačí se podívat na internet, kde nám jich vyjede celá řada. Zvuk může být zpožďován, opakován ve smyčce a tak dále. Proto je potřeba výběru věnovat pozornost, abychom po vyzkoušení nezjistili, že nám nevyhovuje a tento třeba prodáme a zakoupíme jiný.

Pozor na zpracování

Jistě byste ke své kytaře neradi zapojili zařízení, které kvalitu zvuku zhorší, a proto dávejte pozor, jaké zařízení vlastně kupujete. Je pravdou, že cena u těch lepších je vyšší, ale rozhodně stojí za to, protože elektrický obvod je proveden pečlivě, vycházejí zvuk je lahodící uchu, a navíc takové zatížení je spolehlivé, takže nějakou poruchovost nemůžeme očekávat. S pomocí efektu dostane kytara zcela nový rozměr, takže i odborník Vám potvrdí, že mají smysl.

kytarista na koncertě

Jestliže máte zájem o kvalitní produkt, tak můžete zvolit Fulltone OCD, které funguje opravdu skvěle. Rozhodně nás nebude trápit neduh, že by zvuk byl nějak zeslaben, protože naopak díky němu dosáhneme většího elánu. Tato funkce je zajištěna díky Bypassu. Vyrábí se v USA a to ručně, přičemž nároky na zpracování jsou vysoké, což se odráží na spokojenosti zákazníků. S takovým efektem je skutečně radost hrát, a proto si jej můžete naplno užívat.

Categories: Nákupy