Jak opravdu zhubnout?

Řeči o tom, že chce někdo zhubnout, je slyšet často a všude. A kdybychom je měli brát vážně, jsme nejhubenějším národem na světě. Jenže nejsme. O hubnutí a dietách sice dokážeme mluvit dlouhé hodiny i dni, ale když dojde na lámání chleba, nemáme se k tomu, abychom svoje předsevzetí dodrželi. Buď se na něco vymluvíme, nebo se sice tváříme, jak zarputile držíme dietu a hýbáme se, ale jediný pohyb je právě to mletí pantem. A když pantem meleme, pak většinou ne naprázdno.bílé prášky.jpg
Je to smutné, ale je to tak. Jsme zkrátka národ nadměrných postav a i ti, kdo si z toho něco dělají, si z toho nedělají nic moc. A hlavně nedělají moc pro to, aby se to změnilo.
Znáte to. Hladovět vydržíme často jen do prvního zakručení v břiše, a když si žaludek řekne, letíme ho nasytit, jen aby nám dal pokoj. A pak jenom hekáme a s funěním si zoufáme, když slézáme z osobní váhy. Která nám už někdy ani neukáže, kolik vážíme, třeba proto, že se jí protáčí ručička, nebo proto, že přes pupík není na ciferník vůbec vidět a ze studu si to číslo radši nenecháme přečíst od někoho, kdo tam dolů dohlédne.
A přitom by to šlo tak snadno! Stačilo by, aby si člověk pořídil snadno dostupný přípravek na hubnutí a bylo by po starostech. Třeba u přípravku Sibutramin cena není ani trochu přemrštěná, a přitom to skutečně pomáhá. Když ho použijeme, přesvědčí naši mysl, že už nemáme vůbec hlad, a tak se každý snadno nasytí i z úplného mála. A protože dostává míň živin, zákonitě hubne.prášky a peníze.jpg
A aby se hublo ještě víc, je třeba změnit jídelníček a stravovat se zdravěji, a taky se víc hýbat. A i to jde díky tomu přípravku snadněji. A mnohem spíš člověk vydrží až do konce, tedy do doby, kdy bude mít dokonalou postavu, kterou si pak i udrží.
Takže jsme obézní národ, ale úplně zbytečně. Stačilo by utratit pár korun za tenhle skoro zázrak a hned by u nás bylo líp. I zdravotně.

Categories: Nákupy